KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 7336788

nr 733 6788

Skulptur

Porslin, Sign -80, Träd, höjd: 28

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

måndag 9 januari 2012
kl 17:33:19